S-Bracket met softbox en grid
Deze set van Godox bestaat uit een kantelbare Godox Speedlight Bracket Bowens en een softbox inclusief grid. Met de S-bracket van Godox maak je in een handomdraai een studioflitser van jouw reportageflitser. Met deze bracket kun je een lichtvervormer eenvoudig in combinatie met een flitser bevestigen op een statief.
Uniek bevestigingssysteem
Dankzij het unieke bevestigingssysteem dat werkt met een klem in plaats van klittenband kun je vrijwel iedere flitser en flitskop op deze Speedlite Bracket plaatsen. Deze bevestiging maakt het daarnaast mogelijk om de bracket zowel in horizontale als in verticale stand te gebruiken. Daarnaast is het voordeel hiervan dat de hotshoe van je flitser niet wordt belast.
Inclusief softbox en grid
De bracket wordt geleverd inclusief een Godox softbox van 80 bij 80 centimeter. Dankzij de bijbehorende grid is de verstrooiing van het licht van de flitskop onder controle te houden. Met name in kleinere ruimtes is dit een nuttige accessoire. De grid is flexibel en heeft aan de zijkant een klittenband strip waardoor de grid makkelijk en snel te bevestigen is.
Diverse accessoires aan te sluiten
De Speedlite Bracket beschikt over een S-type Bowens-mount waardoor een ruim assortiment aan Bowens studio accessoires te gebruiken zijn. Ook beschikt de bracket over een spigot waardoor hij eenvoudig op een lichtstatief geplaatst kan worden.